Ilość stron internetowych wykonanych w najpopularniejszych CMS-ach
(w tysiącach)

Wordpress

WordPress

Wordpress

Joomla!

Wordpress

Drupal

Dlaczego warto wybrać WordPress?

Dowiedz się co sprawia, że jest to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) na świecie

Prosta obsługa

WordPress zawdzięcza popularność przede wszystkim prostej obsłudze! Większość ludzi nie ma problemu z zamieszczaniem i modyfikacją treści na swoich stronach internetowych czy blogach. Potrafisz przygotować dokument w dowolnym edytorze tekstów? WordPress jest właśnie takim edytorem, tyle że stron internetowych!

WordPress – prosta obsługa
WordPress – funkcjonalność

Wszechstronność

WordPress może być zarówno wizytówką, prostym blogiem, stroną firmową czy rozbudowanym serwisem społecznościowym – wszystko zależy od Twoich potrzeb. Twoja strona internetowa może rosnąć razem z Tobą! W łatwy sposób możesz, wraz rosnącymi potrzebami,  rozbudować np. wizytówkę do potężnego katalogu produktów czy sklepu.

WordPress – funkcjonalność

Szybkość wdrożenia

Ze względu na modułową konstrukcję WordPressa, proces tworzenia strony można ograniczyć do minimum (co oznacza również mniejsze koszty).

WordPress – prosta obsługa
WordPress – bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nie istnieją systemy CMS, bazy danych ani skrypty w 100% odporne na ataki. Nie stworzono również żadnych systemów, które pozwalają w pełni zabezpieczyć stronę internetową. Mimo tego możemy postarać się zmniejszyć ryzyko i zwiększyć jej bezpieczeństwo. Przy odrobinie higieny możemy posiadać względnie bezpieczną stronę internetową.

WordPress – bezpieczeństwo

Pozycjonowanie

WordPress można bardzo łatwo rozbudować o przyjazne linki oraz możliwość definiowania indywidualnych metatagów dla każdego wpisu, strony, czy kategorii, będące podstawą pozycjonowania w Google. Istnieje wiele dodatków SEO (Search Engine Optimization) w które możesz wyposażyć swoją stronę, które zapewnią elastyczność w kształtowaniu strony zgodnie z wytycznymi dla webmasterów Google.

WordPress – prosta obsługa
WordPress – opłacalność

Opłacalność

Dla rozpoczynających swoją działalność i małych firm, cięcie kosztów w zakresie budowania i utrzymywania strony www bywa ważnym czynnikiem. WordPress jest platformą open source, dlatego nikt nie ponosi kosztów za korzystanie z tego rozwiązania. Jedynym kosztem może być własna praca oraz opłata za wykupienie domeny i hostingu.

WordPress – opłacalność

Oferta stron WordPress

Oferta wykonania strony internetowej opartej na Wordpressie - cennik i usługi dodatkowe

Dlaczego warto wybrać WordPress?

Dowiedz się co sprawia, że jest to najpopularniejszy CMS na świecie

Dostępne szablony ElegantThemes

Szablony ElegantThemes i Divi-Child, z których można wybrać dowolny, bez ponoszenia dodatkowych opłat

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania

Umieściłem tu odpowiedzi na często zadawane pytania

FAQ