FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania

Jaki jest koszt wykonania strony internetowej?

W wersji niskobudżetowej będzie to kwota od 200 zł (zobacz cennik). W tej cenie otrzymacie Państwo w pełni funkcjonalną stronę internetową z możliwością samodzielnej aktualizacji oraz domenę i hosting opłacone na rok. Wystarczy wybrać wariant usługi, szablon oraz przesłać materiały by strona internetowa była dostępna, nawet w 24 godziny!

Projekty indywidualnie, ze względu na odmienne oczekiwania i wymagania zamawiających, wyceniam odrębnie. Napisz lub zadzwoń, a otrzymasz bezpłatną wycenę strony internetowej (zapraszam do skorzystania z formularza). Ceny zaczynają się już od 499 zł.

Jaki jest termin realizacji?

Termin realizacji jest uzależniony od wielkości i stopnia skomplikowania projektu, ustalamy go zawsze indywidualnie. Mała strona może być gotowa nawet w 24 godziny, zaś standardowo jest to 7–14 dni lub dłużej przy bardziej zaawansowanych projektach.

Tak na prawdę, najwięcej zależy od ustalenia wyglądu i zawartości oraz dostarczenia materiałów mających znaleźć się na stronie internetowej.

Co wchodzi w skład usługi hostingowej?

Oprócz wykonania strony internetowej, proponuję także utrzymanie strony na serwerze, czyli tzw. hosting. Usługa ta zawiera roczne utrzymanie strony na serwerze, aktualizacje skryptów strony, opiekę serwisową, dodawanie/usuwanie skrzynek pocztowych, autoresponderów, kopie zapasowe strony, itp.

Czy mogę sam zarządzać swoją stroną?

Tak, standardowo projektowana strona www posiada panel CMS. Umożliwia on w prosty sposób zarządzanie treścią i aktualizowanie istotnych informacji na stronie tak często, jak to jest potrzebne.

Czy moją stronę będzie wyświetlana na telefonie i innych urządzeniach mobilnych?

Strony internetowe wykonuję w sposób przyjazny dla urządzeń mobilnych, czyli są to tzw. strony responsywne. Dopasowują się one automatycznie do rozdzielczości urządzenia, co ułatwia oglądanie strony na smartfonie czy tablecie. Dodatkowo taka strona jest lepiej oceniana przez google!

Czy moja strona może być wykonana w kilku językach?

Oczywiście, stronę możemy wykonać w kilku wersjach językowych. Jeśli nie dysponują Państwo gotowymi tekstami, dodatkowo  pomogę znaleźć profesjonalnego tłumacza w językach angielskim i hiszpańskim.

Gdzie możemy się spotkać i porozmawiać o współpracy?

Jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości. Możemy się również spotkać w dogodnym dla Państwa miejscu na terenie Piaseczna lub Warszawy.

Jak wygląda współpraca?

Pierwszym etapem współpracy jest wspólne ustalenie wyglądu, funkcjonalności i kosztu wykonania strony www. Następnie wybieracie Państwo szablon lub przygotowuję projekt strony. po którego akceptacji wdrażam CMS oraz wprowadzam wszystkie treści (proszę wówczas o dostarczenie niezbędnych materiałów – teksty i ewentualnie zdjęcia). Po zatwierdzeniu gotowej strony, wystawiam rachunek  i umieszczam stronę na serwerze docelowym. Przez trzy miesiące będzie jeszcze funkcjonował serwer testowy z zawartością Państwa strony, na którym będzie można uczyć się obsługi CMS.

Oferta stron WordPress

Oferta wykonania strony internetowej opartej na Wordpressie - cennik i usługi dodatkowe

Dlaczego warto wybrać WordPress?

Dowiedz się co sprawia, że jest to najpopularniejszy CMS na świecie

Dostępne szablony ElegantThemes

Szablony ElegantThemes i Divi-Child, z których można wybrać dowolny, bez ponoszenia dodatkowych opłat

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania

Umieściłem tu odpowiedzi na często zadawane pytania

FAQ